Dilekçe Kararları (Başka Bölüm-Ekle-Sil-Çakışan Dersler)

BAŞKA BÖLÜMDEN DERS ALAN ÖĞRENCİ DİLEKÇELERİ

Üniversitemiz diğer bölümlerinden ders almak için dilekçe veren ve dilekçeleri bölümümüz tarafından uygun bulunan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır.

*Başka bölümden ders alan öğrencilerimizin dersleri dönem sonunda harf notları belli olunca USİS'e işlenecektir. 

2020-2021 GÜZ BAŞKA BÖLÜM DERS ALAN ÖĞRENCİ LİSTESİ.pdf

 

DERS EKLE-SİL ÖĞRENCİ DİLEKÇELERİ 

Ders ekle-sil-değişiklik dilekçesi vermiş olup dilekçesi bölümüz tarafından incelenen ve uygun bulunmayan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır. 

DERS EKLE-SİL-GRUP DEĞİŞİKLİĞİ DİLEKÇESİ UYGUN BULUNMAYAN.pdf

Ders ekle-sil dilekçeleri uygun bulunan öğrencilere dersler Pazartesi gününe kadar eklenmiş olacaktır.

Eklenen veya Silinen dersler de herhangi bir eksik/hata durumu söz konusu ise aynı gün içerisinde bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir. 

**Dilekçesi uygun bulunmayan öğrencilere alternatif olarak ders eklenmiştir. Belirtilen dersin eklenmesini kabul etmeyen öğrenciler 07.10.2020 tarihi mesai bitimine kadar dilekçe verebilir ve ilgili dersin yerine herhangi bir ders eklenmeyecek şekilde silinir. 

 

ÇAKIŞAN DERSLERİN EKLENMESİ İÇİN ÖĞRENCİ DİLEKÇELERİ

Üniversitemiz Senatosu’nun 01.09.2020 tarih ve 2020-06 sayılı toplantısında, 2020-2021 Eğitim-öğretim yılı güz yarıyılına mahsus olmak üzere “Öğrencinin ders programında çakışma görülmesi durumunda, alttan alınan ve çakışan en fazla iki dersin seçilebilmesine imkân tanınmasına; alttan alınan ders için devam mecburiyetinin aranmamasına” karar verilmiştir. 

Bu karar doğrultusunda dilekçe veren öğrencilerimizin dilekçeleri incelenmiş olup uygun bulunan ve uygun bulunmayan öğrencilerimizin listesi aşağıdadır. 

DERS ÇAKIŞMASI DİLEKÇESİ UYGUN BULUNAN.pdf

DERS ÇAKIŞMASI DİLEKÇESİ UYGUN BULUNMAYAN.pdf

Önemli Not : Çakışan Dersleriniz USİS'e tanımlanacaktır. Kontrol edip hatalı veya eksik durumunda bize bildiriniz. (güncellendi.)